Náš příběh...

Jak to všechno začalo

Náš příběh vám možná bude znít jako pohádka, ale vězte, že my tu pohádku žijeme už 30. rokem. Za všechno může jeden inzerát, který si podala dánská firma Nowaco v roce 1990 do československých novin. Mohl znít přibližně takto: Hledáme partnera pro obchodní zastoupení naší společnosti v Československu. Začali jsme doslova na zelené louce: v jedné kanceláři, bez auta, bez skladu, s jedním zaměstnancem. Podepsali jsme první smlouvy na vývoz másla, hovězího a drůbežího masa a věřili jsme, že všechno dobře dopadne...

S dobrým jídlem roste chuť

Začali jsme sklízet první plody úspěchu, a tak v roce 1992 bylo založeno Nowaco Czechoslovakia s.r.o. Přestěhovali jsme se z jedné kanceláře do větších prostor a koupili první ojeté auto. K máslu, kuřatům a hovězímu masu přibyly hranolky, chlazená šunka a dovoz ryb. Poté přišly na řadu vlastní skladovací prostory, včetně první mrazírny, kterou jsme nechali postavit v Kralupech nad Vltavou. Tam jsme také v roce 2004 odstartovali zpracovnu čerstvých i zmrazených ryb. Rozhodli jsme se nabízet vám pečivo, zmrzlinu, zmražené ovoce a zeleninu, ale i hotová jídla, což v praxi znamenalo spoustu nových rozhodnutí, kroků a činů, které se nám podařilo dotáhnout do zdárného konce.

Tajemství našeho úspěchu

Naší základní myšlenkou, se kterou se obracíme ke každému zákazníkovi, je poctivý přístup, čerstvost surovin a kvalita zpracování. Nabízíme širokou paletu jednotlivých produktů, ale i hotových jídel, u kterých sázíme na tradiční české receptury. Jejich příprava je jednoduchá a výsledek více než působivý. Budeme rádi, když se naše výrobky stanou vaším kuchařským pomocníkem číslo jedna. Uplatnění najdou při přípravě večeře během pracovního týdne, kdy jste časově vytíženi, ale i oběda o víkendu. A to není zdaleka vše, protože už nyní pro vás zkoušíme a připravujeme nové recepty, které osvěží váš běžný jídelníček.

Začínali jsme doslova od nuly a podařilo se nám vybudovat silnou značku, na což jsme pyšní, ale ještě více jsme hrdí jsme na vás, naše zákazníky. Bez vás by značka Nowaco nebyla nikdy tam, kde je v dnešních dnech. Děkujeme vám a přejeme si, abyste s námi nikdy neztratili dobrou chuť.

Vaše Nowaco